Строительсто прудов

Drainage Drainage Drainage
Строительсто Декоративных водоемов

Не дарма саме протягом води називають в числі тих процесів, на які хочеться дивитися не відриваючись. У водній гладі зосереджений особливий магнетизм, що привертає людини, зачаровує його. Тому ставки в ландшафтному дизайні відіграють таку велику роль. Правильно спорудити і облаштувати ставок - особливе мистецтво. Дизайн декоративного ставка залежить від стильового рішення саду, в якому він розташований. Не варто забувати, що сад, споруди та будівлі на ділянці, а також застосовуються на його території прийоми озеленення повинні перебувати в гармонії один з одним. Водойми це найпривабливіша частина декоративних садів. Чиста, прозора вода дарує відчуття свіжості і прохолоди, заспокоює після напруженого трудового дня, струменя води наповнюють людину позитивною енергією, несуть бадьорість, впевненість і гарний настрій. За тисячоліття вдосконалення садово-паркового мистецтва, люди придумали чимало типів водойм, самого різного виду і призначення. Вони надають ландшафтному дизайну красу і закінченість. Вміле використання водних об'єктів прикрасить будь-який сад, зробить його цікавішим і чарівніше. Правильний вибір місця для водойми, його форми і види не найпростіше завдання. І почати слід з визначення його типу і призначення. Залежно від особистих переваг, можливостей та поставлених цілей, водойми можуть бути з проточною або стоячою водою. Джерела, струмки, фонтани, водоспади і каскади створюють особливу атмосферу безперервного руху. Їх плескіт, дзюрчання струменів піднімають настрій, з'являється відчуття бадьорості, драйву, впевненості в завтрашньому дні. Ставки, басейни, болота і будь-яка інша стояча вода викликають відчуття спокою, умиротворення, розслаблення, збільшують споглядальність оточуючих елементів. Декоративне водоймище - це те, що вам потрібно. Фонтан, струмок, ставок або водоспад - все це додасть витонченість вашої оселі.

Drainage
dir-pile
  • А ви знали...?

    Ландшафтный полив <Система ландшафтного полива включает в себя определённое количество оросителей (роторов, спреев или имульсников), капельной линии, электромагнитных клапанов или кранов (в случае ручной системы полива), гидрантов (клапанов быстрого доступа), трубопровод (зональный, напорный), насосную станцию, накопительную ёмкость или резервуар, пульт управления (контроллер)..

  • А ви знали...?

    Системы полива ландшафта подразделяются на три вида:Системы автоматического полива — включает и выключает всю систему, по заранее запрограммированному графику. Ручные системы полива — включается и выключается человеком посредством подачи воды в систему. Комбинированные системы полива — Часть системы управляется контроллером, другая часть человеком.

  • А ви знали...?

    Системы автоматического полива (САП) можно назвать «умным дождём» созданным руками человека, которым мы можем управлять.