Мангалы, барбекю, ковані містки

Pipe Drainage Drainage Drainage

Альтанки, лавки, мангали, гойдалки, декоративні мости, арки для квітів, квіткарки, димникі, - все це, продовження нашого житлового простору. Металеві вироби прекрасно підходять для прикраси саду завдяки своїй невибагливості і високої стійкості до погодних умов.

Мангал та барбекю

Мангал та барбекю - мабуть, найпростіший пристрій для приготування їжі на відкритому вогні. У всі часи мангали та барбекю це відмінний подарунок. Форма, візерунок і розміри можуть бути будь-якими. Ми виготовляємо на замовлення мангали та барбекю від невеликих переносних до стаціонарних з дахом, від простих, до вишуканих.

Ковані мости

Ковані мости виконують як декоративну, так і функціональну роль. Застосовуються на різних об'єктах таких як парк або сад. Існує безліч стилів і варіантів оформлення кованих мостів. Виготовлені в ручну, ковані містки є чудовою прикрасою водойм, річок, ставків або струмків. Доповнюючи загальний стиль Вашого саду, вони створюють прекрасне місце для прогулянок і відпочинку.

Ми пропонуємо замовити виготовлення конструкції за стандартними ескізами або прикладів готових робіт, а також спроектувати власний макет, який стане максимально ексклюзивним в своєму роді. Кований місток, ціна якого в нашій компанії є більш ніж доступною і вигідною, необов'язково розміщувати у справжнього водойми, можна обладнати декоративну річку з каменів і прибережних рослин. Такий дизайнерський хід є дуже популярним в сучасному ландшафтному дизайні і створює ефектну зовнішню обстановку на ділянці. Індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення гарантує його оригінальність і несхожість на інші вироби, що дозволить вам стати володарем воістину унікальної конструкції. На додаток до кованому мосту, ми також можемо виготовити витончену альтанку, лавочку або лавку, єдиний стиль яких наповнить ділянку затишком і зробить проведення часу на природі ще більш комфортним!

Coiled Hose
Dirt Pile
  • А ви знали...?

    Ландшафтный полив <Система ландшафтного полива включает в себя определённое количество оросителей (роторов, спреев или имульсников), капельной линии, электромагнитных клапанов или кранов (в случае ручной системы полива), гидрантов (клапанов быстрого доступа), трубопровод (зональный, напорный), насосную станцию, накопительную ёмкость или резервуар, пульт управления (контроллер)..

  • А ви знали...?

    Системы полива ландшафта подразделяются на три вида:Системы автоматического полива — включает и выключает всю систему, по заранее запрограммированному графику. Ручные системы полива — включается и выключается человеком посредством подачи воды в систему. Комбинированные системы полива — Часть системы управляется контроллером, другая часть человеком.

  • А ви знали...?

    Системы автоматического полива (САП) можно назвать «умным дождём» созданным руками человека, которым мы можем управлять.