Газони

Pipe Drainage Drainage Drainage Drainage

Значення газону в сучасному житті переоцінити важко. Його історія налічує кілька тисячоліть. Найбільшого поширення газони отримали в Англії, завдяки м'якому місцевого клімату. Зараз газон стає невід'ємною частиною заміського ділянки, ознакою гарного смаку. В даний час для газону використовуються найякісніші насіння, що пройшли ретельну селекцію і відбір. По-цьому газонна трава довговічна, стійка до морозу і витоптування, швидко і рівномірно зростає, утворюючи густий рівний покрив. Трава проростає ранньою весною і до глибокої осені зберігає свій яскравий зелений колір. Доглянутий газон створює особливу атмосферу затишку і надає Вашій ділянці завершеність і гармонійність. Газон корисний також тим, що очищає повітря від пилу, поглинає шум, що важливо в умовах сучасної екологічної обстановки.

Види газонів

Штучний газон полягає в тому, що після підготовки грунту, її поверхня встеляється спеціальним настилом, який має зовнішній вигляд зеленої трави. Як правило, такий тип виконаний з щільного пластику або схожого матеріалу, нешкідливого для навколишнього середовища. Натуральний ж являє собою розсаду спеціальними видами трав по всій обраної території. Догляд за таким видом газону куди складніше, але при цьому він створює більш презентабельний вигляд. Ось такі види натурального газону зараз користуються популярністю серед дачників і хозяинов приміських будинків:

 • звичайний газон
 • англійський газон
 • партерний газон
 • мавританський газон
 • луговий газон

Всі вони мають відмінні характеристики і техніку укладання. Взагалі англійські садівники стверджують, щоб домогтися ідеального зовнішнього вигляду газону, йому повинно бути від 200 років. Але сучасні технології дозволяють відтворити відмінний декор, не зачіпаючи такого великого проміжку часу.

Дуже багато хто хоче біля свого будинку бачити чудовий і прекрасний газон. Але не всі хочуть довго возитися з вирощуванням такого газону. Готувати грунт для газону, вирощувати його і поливати. Саме для таких людей дуже багато фірм пропонують рулонні газони. Такі газони мають кілька видів: спортивний, партерний і садово-парковий. Такі газони дуже швидко з'являються на ділянках. У зв'язку з цим дуже багато роблять висновок, що укладання такого газону не представляє ніяких складнощів. Але так здається, тільки до того часу поки сам не зіткнешся з цією проблемою. Як стверджують фахівці, що для укладання такого газону грунт потрібно обробити так само ретельно, як і для посіву травосмесей. Так само варто пам'ятати, що для кладки рулонного газону буде потрібно кілька людей, так як одному з цією справою не впоратися, тому що такі рулони газону дуже важкі. Один квадратний метр такого газону може важити від восьми до п'ятнадцяти кілограм, це все залежить який вологості цей газон. Але варто зазначити, що такі газони і справді дуже швидко встановлюються на ділянки і через кілька днів господар зможе прогулятися по абсолютно новому, зручному газону. Ще через тиждень можна буде на такому газоні зіграти в волейбол. Але варто зазначити, що рулонний газон дорожче, ніж посівної в кілька разів. Це пов'язано з тим, що такий газон потребує великих трудовитратах по його посадки і вирощуванні ..

Coiled Hose
Dirt Pile
 • Особенности автополива, цена...?

  Ландшафтный полив <Система ландшафтного полива включает в себя определённое количество оросителей (роторов, спреев или имульсников), капельной линии, электромагнитных клапанов или кранов (в случае ручной системы полива), гидрантов (клапанов быстрого доступа), трубопровод (зональный, напорный), насосную станцию, накопительную ёмкость или резервуар, пульт управления (контроллер)..

  Стоимость систем автоматического полива зависит от многих факторов, основными из которых являются:

  - Размер участка и его особенности ( различные насаждения - деревья , кусты);

  - Тип выращеваемых культур и их разновидность, так как каждый вид расстений требует разный уровень увлажненности почвы;

  - Наличие и местоположение дорожек а также расположение строений;

  - Технические характеристики насоса, водопровода, источник водоснабжения водоем или скважина;

  - Наличие перепадов высот на участке;

  - Система автоматического полива должна быть спроектирована так, чтобы обеспечить охват всей територии где находятся растения, кусты, деревья и газон, но при этом не затрагивая строения и дорожки. Также на стоимость автоматического полива может влиять сам тип подобранного оборудования. В среднем стоимоть автополива за 1 кв.м от 25 грн. Сюда входит стоимость оборудования и монтаж (системы автополива участка). Основная часть 90% стоимости это оборудование, цена которого зависит от скачка курса валют. Компания Dream-Dim работает с ведущими производителями сегмента и гарантирует подлинность и качество приобретённого вами оборудования систем автополива. Вся продукция с момента покупки в нашей компании состоит на гарантийном обслуживании, которое предоставляется компанией импортера производителя.

 • Виды систем автоматического полива...?

  Системы полива ландшафта подразделяются на три вида:Системы автоматического полива — включает и выключает всю систему, по заранее запрограммированному графику. Ручные системы полива — включается и выключается человеком посредством подачи воды в систему. Комбинированные системы полива — Часть системы управляется контроллером, другая часть человеком.

 • А ви знали...?

  Системы автоматического полива (САП) можно назвать «умным дождём» созданным руками человека, которым мы можем управлять.