Біседки,альтанки, декоративні доріжки

Pipe Drainage

Ландшафтний дизайн - тонка сфера послуг, що передбачає взаєморозуміння замовника і виконавця. Не всі властивості і особливості альтанки можна описати в договорі. Ми будуємо альтанки за своїми кресленнями, що гарантує повну ідентичність наступних замовлень.

Альтанки

У ландшафтному дизайні і благоустрій ділянки створення альтанки займає не останнє місце. Саме альтанка надає ділянці комфортний і затишний вигляд. У ній так добре посидіти влітку з гостями або зустріти світанок за чашкою кави! Адже відпочиваючи в альтанці, Ви все одно перебуваєте на свіжому повітрі, навіть якщо з погодою не дуже пощастило. При складанні ландшафтного дизайну визначається і стиль альтанки. У класичному ландшафтному дизайні гармонійно виглядатиме аркова альтанка або альтанка-павільйон. Альтанки-павільйони бувають відкритими або заскленими (закритими). Дуже часто для оформлення альтанок використовую різні виткі рослини, такі як плетисті троянди, дівочий виноград, хміль, плющ, жимолость. Рослини надають альтанок яскравий вигляд і дозволяють більш повно вписатися в навколишній ландшафт. Також на початковому етапі розробки ландшафтного дизайну потрібно передбачити місце розташування майбутньої альтанки. Чи буде вона поруч з клумбами або посеред партерного газону, а може, краще заховати її серед кучерявих рослин в куточку саду або біля ставка?

Декоративні доріжки

Кожен власник садової ділянки рано чи пізно стикається з необхідністю створення доріжок в своєму саду. Доріжки в саду - це не тільки найкоротший шлях з однієї точки ділянки в іншу, а й важливий елемент ландшафтного дизайну. Їх роль важко переоцінити. Прокладка і облаштування садових стежок вимагають певних витрат і зусиль, тому корисно відразу ж визначитися з їх видом і стилем.

Pipe Drainage
Прокладені в саду доріжки виконують два завдання: Функціональну - забезпечують комфортне пересування і в дощ, і в ожеледь. Правильним рішенням буде добре укладене, надійне покриття з природного каменю, бруківки або тротуарної плитки. Щоб дощова вода не застоювалася, а йшла через зазори між плитками або стікала вниз по поверхні, доріжки викладають з невеликим поперечним ухилом. Ширина повинна бути достатньою, щоб двоє людей могли вільно розійтися. Декоративну - служать прикрасою ділянки. Правильно побудовані доріжки здатні розширювати простір маленького дворика, розділяти ділянку на зони, підкреслювати стиль саду, пов'язувати між собою різні архітектурні форми. Для створення таких стежок можна використовувати будь-які матеріали - дерево, камінь, бетон, плитку, гальку, щебінь. Форма і ширина вибирається будь-яка. Шлях на парковку, до задньої хвіртки або до господарських будівель можна прокласти в зручному, але не дуже помітному місці. В цьому випадку його декоративні властивості особливого значення не мають, але якість і відсутність калюж важливі. Маленькі садові стежки призначені для прогулянок по тихим місцях, для зручного доступу до дерев і чагарників, які вимагають частого догляду. Вони вказують напрямок до цікавих об'єктів - альтанок, фонтанчиків, садової скульптури, квіткової арки. Тут можна дати волю фантазії, використовувати різні допоміжні елементи. Гравій, деревна кора, спиляти старих дерев, саморобна плитка і викладені орнаменти з гальки - все може стати матеріалом і джерелом натхнення.

Coiled Hose
Dirt Pile
  • А ви знали...?

    Ландшафтный полив <Система ландшафтного полива включает в себя определённое количество оросителей (роторов, спреев или имульсников), капельной линии, электромагнитных клапанов или кранов (в случае ручной системы полива), гидрантов (клапанов быстрого доступа), трубопровод (зональный, напорный), насосную станцию, накопительную ёмкость или резервуар, пульт управления (контроллер)..

  • А ви знали...?

    Системы полива ландшафта подразделяются на три вида:Системы автоматического полива — включает и выключает всю систему, по заранее запрограммированному графику. Ручные системы полива — включается и выключается человеком посредством подачи воды в систему. Комбинированные системы полива — Часть системы управляется контроллером, другая часть человеком.

  • А ви знали...?

    Системы автоматического полива (САП) можно назвать «умным дождём» созданным руками человека, которым мы можем управлять.