Рокарій та зимові сади

Pipe Drainage Drainage
Рокарій

Невеликий кам'янистий садок - рокарій - останнім часом став неймовірно популярний в ландшафтному дизайні особняків, дач і навіть солідних резиденцій. Витончений і ефектний, він може бути химерно розташований, прикрашений корінням або красивою скульптурою. По суті, такий куточок - ексклюзивна родзинка ландшафту, яскраво відображає індивідуальність його власника. Справжній рокарій своїми руками можна зробити у вигляді кам'янистої гірки, стіни або плоского мініатюрного саду з каменів і рослин. Він завжди прекрасно поєднується з навколишнім пейзажем. Хоча слово «рокарій» походить від англійського «рок», що означає «скеля», така композиція - це один з найцікавіших на сьогодні форм квітників Само собою, щоб зробити рокарій частиною ділянки, а не просто окремо стоїть композицію, необхідно, щоб він гармоніював із загальним стилем всього навколишнього ландшафту і був витриманий у відповідності з дизайнерським рішенням. З цієї причини необхідно спочатку продумати, що саме має входити в композицію рокария. Слід продумати якісь камені будуть використані, які рослини краще підійдуть для композиції, яким буде результуючий розмір рокария і яка кількість часу необхідно буде затратити для підтримки системи рокария. Рокарій - це та композиція, яка дає можливість не тільки пограти з уявою. Вартість рокария має пряму залежність від його розмірів.Зимові сади

Не відчувати себе відірваним від природи, наблизитися до неї, відчувати її постійно в своєму будинку - ось основна мета власників, які бажають мати оранжерею, зимовий сад або зимову кімнату. Наша компанія допоможе Вам створити зимовий сад Вашої мрії.

Pipe Drainage


Рослини в будинку або в офісі доставляють нам нітрохи не менше радості, ніж рослини вуличні. Особливо варто зайнятися дизайном зимового саду. Тому що зведення світлопрозорих конструкцій - ще тільки половина справи, головне - це організація зручного життєвого простору і складання ефектних рослинних композицій. Це теж ландшафтний дизайн, тільки всередині приміщення.Зимовий сад - це приміщення спеціального призначення та його найкраще заздалегідь планувати і включати в проект будівлі. Рослини можуть висаджуватися або в окремі квіткові горщики, або в стаціонарні ємності. У проекті зимового саду все це буде відображено.У тропічному інтер'єрі дуже до речі виявляються скелі, джерела, каскади і гроти. В архітектурному варіанті обробки - пілястри, арки і ніші, що додають стіні пластику. Дуже доречний в обробці натуральний або штучний камінь, службовець прекрасним фоном для рослин.Ми допоможе спроектувати і створити зелений оазис, надати послуги по підбору рослин і обслуговування. Нехай зимовий сад стане ідеальним місцем для відпочинку і прикрасою Вашого будинку.

Dirt Pile
  • А ви знали...?

    Ландшафтный полив <Система ландшафтного полива включает в себя определённое количество оросителей (роторов, спреев или имульсников), капельной линии, электромагнитных клапанов или кранов (в случае ручной системы полива), гидрантов (клапанов быстрого доступа), трубопровод (зональный, напорный), насосную станцию, накопительную ёмкость или резервуар, пульт управления (контроллер)..

  • А ви знали...?

    Системы полива ландшафта подразделяются на три вида:Системы автоматического полива — включает и выключает всю систему, по заранее запрограммированному графику. Ручные системы полива — включается и выключается человеком посредством подачи воды в систему. Комбинированные системы полива — Часть системы управляется контроллером, другая часть человеком.

  • А ви знали...?

    Системы автоматического полива (САП) можно назвать «умным дождём» созданным руками человека, которым мы можем управлять.